חדשות המערכת בארץ ובעולם

  1. ראשי
  2. ישראל
  3. שוק+פיננסי
  4. טכנולוגיה

אייסקיור מדיקל, חברה ישראלית למכשור רפואי שפיתחה טכנולוגיה לחיסול גידולים שפירים וסרטניים בשד ובאיברים אחרים באמצעות הקפאת הגידול בטיפול במרפאה ללא ניתוח, הודיעה כי מינתה את טללית בוסי תל-צור לסמנכ"לית השיווק הבינלאומי והפיתוח העסקי.

תל-צור היא בעלת ניסיון של מעל ל-20 שנה בתפקידי שיווק ופיתוח עסקי בשווקים גלובליים. בתפקידה האחרון שימשה כסגן נשיא לשיווק בינלאומי בחברת הבריאות הדיגיטלית DiA Imaging Analysis, ולפני כן שימשה כסגן נשיא לשיווק ומכירות לשווקים בינלאומיים בחברת Medical Compression System, שם הביאה לעלייה של 60% במכירות טריטוריית ROW, והיתה אחראית להכנסת טכנולוגיית החברה אל סל התרופות של משרד הבריאות.

במסגרת תפקידה כעת, תוביל תל-צור את פיתוח אסטרטגיית השיווק של אייסקיור בשווקים בינלאומיים, ואת פעילות השיווק והפיתוח העסקי של החברה בערוצים השונים, כולל הרחבת שווקי היעד של החברה באמצעות הסכמי הפצה בטריטוריות מפתח.

אייל שמיר, מנכ"ל אייסקיור: "אני שמח על הצטרפותה של טללית אל החזון והטכנולוגיה פורצי הדרך של אייסקיור. הצורך בפתרונות הקפאה בלתי פולשניים לחיסול גידולים בגוף האדם הוא כבר עובדה קיימת ומוכרת היטב בקרב החוגים הרפואיים המובילים בעולם, וקיבל חיזוקים מדעיים ורפואיים נוספים גם בשנה החולפת. מינויה של טללית מהווה חלק מהאצת פעילותה העסקית של אייסקיור, ומגיע על רקע העלייה המשמעותית, בשיעור של 68%, בהיקף המכירות השנתי שלנו עבור 2018. אני בטוח כי ניסיונה העשיר והמוצלח של טללית יסייע רבות לחברה במגמת צמיחתה זו, באמצעות שיתופי פעולה עם גורמים מובילים בשוקי המפתח הגלובליים שלנו."

תל-צור היא בעלת תואר MBA מאוניברסיטת האריוט-וואט שבסקוטלנד, ותואר BSc בביולוגיה והיסטוריה של המדע מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

אייסקיור הודיעה לאחרונה כי חתמה על הסכם הפצה בספרד ופורטוגל ל-4 שנים, במסגרתו נקבע כי היקף הפעילות המינימלי להבטחת בלעדיות המפיץ בשנת 2019 הוא 400 אלף דולר.

מערכת מכשור רפואי ישראל