חדשות ישראל

aspect imaging8060

הסכמי הפצה חדשים ל-CardiacSense למכירת שעונים רפואיים

MDI Expo 2019 Logo 8060

הסכמי ההפצה מיועדים לשווקים בטורקיה, קפריסין ואורוגוואי.

חברת מרחביה אחזקות מדווחת כי החברה המוחזקת CardiacSense, הודיעה על חתימת שני הסכמי הפצה בלעדיים לשעונים הרפואיים שמפתחת ומייצרת החברה לזיהוי הפרעות קצב.

ההסכם הראשון נחתם עם חברה תורכית בשם Cerrahi Atak המשווקת ומפיצה מכשור וציוד רפואי לבתי חולים, מרפאות ושוק הקמעונאות על-פני 3 שנים עם אפשרות להארכה בטורקיה וצפון קפריסין.

ההתקשרות בהסכם ההפצה כפופה לכך שקארדיאקסנס תקבל אישור של ה- CE או ה- FDA לשעון הרפואי, כאשר לאחר השגת האישורים המפיצה תהיה אחראית להשגת כל האישורים והרישיונות המקומיים הנדרשים על מנת לייבא ולשווק את השעונים הרפואיים בטורקיה וצפון קפריסין.

עוד נקבע בהסכם ההפצה, שהחברה התורכית תשווק ותמכור את השעונים הרפואיים בהתאם ליעדי רכש שנתיים מהחברה בסכום מצטבר על פני 3 שנים בסך 3.7 מיליון דולר.

את הסכם ההפצה השני חתמה החברה עם eMedical ,חברת הפצת מכשור רפואי הפועלת באורוגוואי. גם הסכם זה יתפרס על-פני 3 שנים עם אפשרות להארכה באורוגואי.

בדומה להסכם ההפצה עם החברה התורכית, גם בטריטוריה של אורוגוואי החברה המקומית תהיה אחראית להשגת כל האישורים הרגולטורים לאחר קבלת אישורי FDA או CE, ולחברה נקבעו יעדי רכש שנתיים בסכום מצטבר על פני 3 שנים של 1.2 מיליון דולר.

השעונים הרפואיים אשר יופצו במסגרת הסכמי ההפצה, כוללים יכולת זיהוי הפרעות קצב לב, ביניהן פרפור עליות, המהווה אחד מהגורמים העיקריים לגרימת שבץ מוחי.

מערכת מכשור רפואי ישראל