חדשות ישראל

aspect imaging8060

פיליפס ו-CyberMDX מספקות הגנה למכשירים רפואיים מחוברים

MDI Expo 2019 Logo 8060

פיליפס מרחיבה את פורטפוליו שירותי הבריאות של החברה ומציגה שירותי הגנת סייבר משולבים.

רויאל פיליפס (NYSE: PHG, AEX: PHIA), מובילה עולמית בטכנולוגיות בריאות, הציגה שירותי הגנת סייבר חדשים (Philips Cybersecurity Services) אשר נועדו כדי לבצע אינטגרציה ושיפור של פתרונות אבטחת מידע אסטרטגיים עבור לקוחות החברה. שירותי הגנת הסייבר של פיליפס כוללים סדרה של טכנולוגיות ושירותים מקצה-לקצה כדי להגן על המערכות, המכשור הרפואי ופתרונות התוכנה של הלקוחות, ללא תלות ביצרן, ולסייע להעצים את תהליך הטרנספורמציה הדיגיטלית בתחום הבריאות.

שירותי הגנת הסייבר המשולבים של פיליפס מבוססים על שיתוף פעולה חדש עם חברת CyberMDX הישראלית, ספקית מובילה של יכולות הגנת סייבר בתחום הבריאות המיועדות לסביבות דיגיטליות בבתי חולים ומשמשות למיפוי והערכה, ניתוח סיכונים של מכשור רפואי, תיעדוף אבטחת מידע, ניתוח ומודיעין איומים, מניעת חדירות ושירותי תמיכה. הנתונים והתובנות הנאספים באמצעות CyberMDX מהווים את הבסיס לפיתוח והטמעה של תוכנית הגנת סייבר מלאה המותאמת ללקוחות.

שירותי הגנת הסייבר של פיליפס משמשים כפלטפורמה לשיתוף פעולה עם לקוחות בתחום הבריאות ומסייעים להגדיר ולהטמיע הגנה אסטרטגית וטקטית על תוכנות ומכשור רפואי. שירותי הגנת הסייבר תוכננו כדי להתאים את עצמם לצרכים הייחודיים של כל לקוח וסביבת הבריאות שלו – בין אם מדובר בצרכים קיימים או עתידיים. עם התפתחות הדרישות בתחום הגנת הסייבר, שירותי הגנת הסייבר של פיליפס יספקו הנחיה באשר לדרך ההסתגלות המתאימה כדי לספק הגנה ותמיכה מיטביות. בשלב הראשון, שירותי הגנת הסייבר יהיו זמינים בארה"ב וזמינותם תתרחב לאזורים גאוגרפיים נוספים בשנת 2021.

שירותי הגנת הסייבר של פיליפס כוללים שירותי ייעוץ, שירותי שדרוג ועדכוני אבטחה, שירותי איתור והתאוששות, ושירותי גישה ובקרה.

גישת הגנת הסייבר של פיליפס מוגדרת על ידי עקרונות ה-Security by Design מקצה-לקצה, אשר שמה דגש על אבטחת מידע החל משלב התכנון ופיתוח המוצר, דרך בדיקות והטמעה ולאחר מכן יישום מדיניות ותהליכי ניטור, עדכונים יעילים וניהול תגובות לאירועי אבטחת מידע. כמו כן, פיליפס תרמה לפיתוח של תקני הגנת סייבר לאומיים ובינלאומיים עבור מכשור רפואי. שירותי הגנת הסייבר של פיליפס מיישרים קו עם שירותי הגנת הסייבר הגלובליים הטובים ביותר ותקנים בינלאומיים מוכרים.

"CyberDMX ופיליפס שואפים להפוך את תחום הבריאות למקום בטוח יותר באמצעות בנייה מתמשכת של פתרונות הגנת סייבר חזקים", אמר אמיר מנגר, מייסד-שותף ומנכ"ל CyberMDX. "חבילת אבטחת המידע שלנו המיועדת לתחום הבריאות נועדה כדי להגן על כל המכשור המחובר בבתי החולים, בין אם מדובר במכשור מנוהל או לא מנוהל, על ידי מינוף של יכולות ניתוח סיכונים, איתור, מודיעין איומים ויכולות מניעה הפועלות בצורה משולבת".

מערכת מכשור רפואי ישראל