חדשות ישראל

aspect imaging8060

IDENTI MEDICAL תספק ל B.Braun מערכות אוטומטיות לניהול חוטי תפירה בחדרי ניתוח

MDI Expo 2019 Logo 8060

במסגרת העסקה מול חברת B.Braun Medical, ענקית הציוד הרפואי והתרופות הגרמנית, IDENTI Medical תספק מערכות טכנולוגיות מוגנות בפטנט המשלבות שירותי תוכנה בענן לניהול ייחודי ומורכב של מלאי חוטי תפירה רפואיים.

בסוף השבוע שעבר הודיעה B.Braun באמצעות חברת Sterilog, הזרוע הלוגיסטית של הענקית הגרמנית, על רכישה של כ- 20 מערכות Kanban & PAR אוטומטיות מבוססות RFID הכוללות כ-2000 תגים בטכנולוגית Push-button המוגנת בפטנט. המערכות הייחודיות בשווי 90 אלף דולר, מיועדות לכ-20 חדרי ניתוח וחדרי פרוצדורות בשני בתי חולים מהגדולים והעסוקים בגרמניה, וזאת לאחר ש B.Braun הצהירה כי מדובר על שירות מתקדם שמעתה יהיה כחלק אינטגרלי ממודל העסקי של החברה וינתן רק ללקוחות הגדולים של החברה בהם פעילותם ענפה.

הפתרון הנבחר הוא חלק ממשפחת מוצרי Kanban&PAR של IDENTI לניהול מלאי מתכלה בשיטות אוטומטיות. תגי ה-RFID, מתעדים בלחיצה פשוטה כל פריט שנלקח. כאשר הכמות מגיעה לנקודת ההזמנה שהוגדרה מראש המערכת בצורה אוטונומית מייצרת הזמנה שנשלחת באמצעות שירות הממשקים הישירים ותוכנת הענן לחברת B.Braun , וזאת יכולה להשלים את המלאי שנגמר תוך זמן קצר וכך להבטיח שירות מהיר ללקוחותיה מבית החולים ומלאי שתמיד זמין בנקודת השימוש.

הפתרונות הדיגיטליים עתידים להחליף תהליך לוגיסטי מורכב שגזל משאבים כספיים וכוח אדם רבים הן מצד בית החולים והן מצידה של B.Braun.

שלמה מתיתיהו, מנכ"ל IDENTI: "מלאי חוטי תפירה רפואיים הוא בין הפריטים המבוקשים ביותר בבית החולים והם הכרחיים בכל ניתוח. עלות חוט בודד יכולה להגיע עד למאות דולרים, בשוק שמגלגל כ3 מילארד דולר בשנה. עיכוב במלאי, מחסור או פגות תוקף יכולה להוות סכנה לחולה וליצור בעיית אמון של החברה אל מול לקוחותיה מבתי החולים. ההחלטה להפוך את הניהול של מלאי זה מידני לאוטומטי היא החלטה חכמה שתחזק את B.Braun בזירה העסקית ותעזור להעניק את הטיפול הטוב ביותר לחולה".

מערכת מכשור רפואי ישראל