ראשי

aspect imaging8060

אייסקיור קיבלה אישור מכירה בדרום אפריקה

MDI Expo 2019 Logo 8060

החברה סיפקה למפיצה בדרום אפריקה את המוצרים מהרכישה הראשונית; באפריל חתמה החברה על הסכמים בהיקף של 375 אלף יורו מגרמניה, 554 אלף דולר מתאילנד ו-153 אלף דולר מסינגפור.

אייסקיור מדיקל, המשווקת טכנולוגיה להשמדת גידולים שפירים וסרטניים בשד ובאיברים אחרים בטיפול במרפאה ללא ניתוח באמצעות הקפאתם, הודיעה כי קיבלה באמצעות המפיצה שלה בדרום אפריקה, חברת Tecmed Africa, רישיון לייבוא ומכירה של מוצר ה- ProSense והמוצרים הנלווים לו דרום אפריקה.

האישור ניתן למפיצה על ידי ה- South African Directorate of Radiation Control , שהוא הגוף הרגולטורי האחראי על מתן רישיונות לייבוא ומכירת מוצרים רפואיים תחת משרד הבריאות בדרום אפריקה, ומאפשר שימוש במוצרים בכלל ההתוויות לגביהן קיים לחברה אישור CE (אישור לשיווק ומכירה באירופה), הכוללות, בין היתר, שימוש במוצרים לצורך טיפול בהקפאת גידולים שפירים וסרטניים באפליקציות נרחבות כגון: בשד, בריאות, בעצמות, בכליות ועוד.

אייסקיור התקשרה במזכר הבנות להפצה בלעדית של המוצרים בדרום אפריקה עם Tecmed Africa בחודש נובמבר 2019. Tecmed Africa פעילה מעל ל-25 שנה כמפיצה לציוד הדמיה וטיפול בתחום האונקולוגיה בדרום אפריקה. בין היתר נקבע כי הצדדים יפעלו לחתימה על הסכם הפצה בלעדי וסופי, לתקופה של 3 שנים, בכפוף לתנאים מסוימים וכן, בין היתר, לרכישת מוצרים בסך כולל של 195 אלף דולר במהלך תקופת מזכר ההבנות. המוצרים שנמכרו וסופקו על ידי אייסקיור הותקנו מרחוק באמצעות הדרכת נציגי המפיצה על ידי הצוות המקצועי של החברה.

מערכת מכשור רפואי ישראל