ראשי

aspect imaging8060

בריינסוויי מפרסמת תוצאות כספיות לרבעון הראשון

MDI Expo 2019 Logo 8060

הניסוי צפוי להתחיל בשבועות הקרובים ויכלול כ-45 נבדקים.

בריינסוויי - מובילה עולמית בטיפול מתקדם ולא פולשני בהפרעות מוחיות, מדווחת היום על תוצאותיה הכספיות לרבעון שהסתיים בתאריך 31 במרץ 2020 ומספקת עדכונים עסקיים.

עדכונים פיננסיים ועסקיים

לשלושת החודשים שהסתיימו ב-31 במרץ 2020, ההשפעה של סגירה זמנית של חלק ממרפאות הרופאים כתוצאה מהקורונה הובילה להכנסות של 4.2 מיליון דולר, ירידה של 20% בהשוואה לתקופה המקבילה ב-2019.
נכון ל-31 במרץ 2020, בסיס ההתקנות של מערכת Deep TMS עמד על 548 מערכות, עלייה של 32% בהשוואה לסוף רבעון ראשון 2019.
הגשת בקשה ל-FDA לשיווק של מערכת Deep TMS להתוויה של גמילה מעישון.
הרחבת הנהלה, כולל קידום של הדר לוי לתפקיד סגן נשיא ומנהל פעילות צפון אמריקה, מינוי ג'ודית הובר לתפקיד סמנכ"ל כספים, מינוי כריס בויר לתפקיד סגן נשיא ומנהל השיווק הגלובלי וקידום עמית גינו לתפקיד סגן נשיא ומנהל הפעילות בישראל.

"אנו מרוצים מכך שחלק מהמרפאות נפתחות כעת ומתקדמות לפעילות כמעט רגילה", ציין ד"ר כריסטופר וון ג'אקו, נשיא ומנכ"ל החברה. "בריינסוויי נשארה בפעילות מלאה בארה"ב, שכן זיהינו את החשיבות למטופלים בהמשך קבלת טיפול Deep TMS במהלך מגפת הקורונה. בנוסף, יצרנו אמצעים חדשים על מנת לטפל בהשפעה המאוד שלילית על הבריאות הנפשית שכל כך הרבה מתמודדים עמה בתקופה מאתגרת זו. אמצעים אלה כוללים יצירת חומרים לימודיים, השקת אתר חדש ויישום תכנית תשלומים גמישה ללקוחות חדשים. בריינסוויי הוציאה לפועל בנוסף גם תוכנית להפחתת הוצאות, הכוללת הורדת משכורות ויישום צעדים נוספים של חיסכון בהוצאות. אנו מאמינים כי פעולות אלה, לצד ביסוס אזורי מפתח של עסקינו, יבטיחו כי אנו ממוצבים היטב לתמוך בלקוחותינו הניצבים בפני אתגרים של בריאות נפשית".

מערכת מכשור רפואי ישראל