ראשי

aspect imaging8060

ישראל נערכת לגלי ההתפרצות הבאים של מגפת הקורונה

MDI Expo 2019 Logo 8060

השבוע נחתו בישראל למעלה מ-600 מכשירי הנשמה מתקדמים עבור המערך לשעת חירום.

השבוע הגיע לארץ משלוח של למעלה מ-600 מכשירי הנשמה מתקדמים מסוג TRILOGY-EVO של חברת פיליפס, מהמובילות בעולם בטכנולוגיות בריאות. מדובר בכמות הגדולה ביותר אשר הגיעה במשלוח אחד עד היום. מכשירי ההנשמה הוזמנו באמצעות חברת שראל על ידי משרד הבריאות ומשרד הביטחון כחלק מהיערכות המדינה להתמודדות עם מגפת הקורונה ועם האפשרות להתפרצות של גלי הדבקה נוספים והסיכון שבהתפרצות מגפת השפעת בחורף הקרוב.

אבי בוסקילה, מנכ"ל שראל, אמר כי, "היום התקדמנו צעד חשוב נוסף בחיזוק המוכנות וההיערכות של מדינת ישראל לקראת גלי התפרצות אפשריים נוספים של וירוס הקורונה ומחלת השפעת בחורף הקרוב, עם הנחיתה בישראל של למעלה מ-600 מכשירי הנשמה מתקדמים ותקניים מסוג TRILOGY-EVO של חברת פיליפס. מכשירי ההנשמה של פיליפס הם מכשירים קומפקטיים ובעלי יכולות מתקדמות להנשמת חולים במצבים קריטיים".

בוסקילה הוסיף כי, "המבצע המורכב להטסת המשלוח יקר הערך בימים אלו אינו ענין של מה בכך והוא כלל מאמץ משותף של מספר לא מבוטל של גורמים מעורבים, תוך התמודדות עם אתגרי הביקוש הגלובלי, יכולות ייצור, רגולציה, לוגיסטיקה ותקציבים. האתגר הלוגיסטי כלל משלוח של 96 משטחים במשקל של יותר מ-30 טון בהובלה אווירית".

מערכת מכשור רפואי ישראל