ראשי

aspect imaging8060

בריינסוויי ממנה את סקוט ארגלדו כסגן נשיא בכיר וסמנכ"ל הכספים

MDI Expo 2019 Logo 8060

ארגלדו מביא עמו יותר מ-25 שנות ניסיון ניהולי בתפקידי פיננסיים וחשבונאות בתעשיית הטכנולוגיה הרפואית.

 בריינסוויי (NASDAQ & TASE: BWAY), מובילה עולמית בטיפול מתקדם ולא פולשני בהפרעות מוחיות, מדווחת היום על מינויו של ר. סקוט ארגלדו (R. Scott Areglado) לתפקיד סגן נשיא בכיר וסמנכ"ל הכספים, החל מיום 5 במאי 2021.

"אנו מרוצים מאוד להודיע כי סקוט ארגלדו מצטרף לבריינסוויי לשמש כסגן נשיא בכיר וסמנכ"ל הכספים", ציין ד"ר כריסטופר וון ג'אקו, נשיא ומנכ"ל בריינסוויי. "מינויו של סקוט מגיע במועד קריטי לחברה שלנו, בעודנו מרחיבים את הפעילות המסחרית שלנו ונוקטים צעדים על מנת להאיץ את צמיחת ליבת העסקים שלנו. ההתקדמות שלנו בשוק אפשרה לנו למשוך כשרונות מובילים לארגון שלנו, ומינויו של סקוט יספק לבריינסוויי מנהיגות מנוסה בפעולות ובקרות פיננסיות על מנת לעזור לנו להוציא אל הפועל את המטרות הארגוניות שלנו".

ארגלדו ציין כי "אני נרגש להצטרף לחברה חדשנית כזאת בזמן שהמודעות לבריאות הנפשית לא הייתה מעולם יותר חשובה לבריאות המטופלים. אני מאמין כי אנו מצויים בנקודת היפוך בשוק צומח וכי מדובר בהזדמנות ייחודית. אני מצפה לעבוד עם הצוות של בריינסוויי על מנת לעזור ולהניע צמיחה ארוכת טווח וערך לבעלי המניות שלנו".

ארגלדו מביא עמו יותר מ-25 שנות ניסיון ניהולי בתפקידי פיננסיים וחשבונאות בתעשיית הטכנולוגיה הרפואית. מאז דצמבר 2018, הוא שימש כסמנכ"ל הכספים ב-iCAD, חברה ציבורית העוסקת בטכנולוגיות רפואיות של ניתוח תמונה מתקדם, ולפני כן שימש כסגן נשיא ואחראי על ביקורת תאגידית (2011-2018). מ-2005 ועד 2010, שימש ארגלדו כסגן נשיא ב-AMICAS, חברה הנסחרת בנאסד"ק ומספקת פתרונות ניהול תמונה ומידע.

מערכת מכשור רפואי ישראל