ראשי

aspect imaging8060

ENvizion מדווחת על השגת אבן דרך מרכזית בתוכניתה האסטרטגית

MDI Expo 2019 Logo 8060

סיימה את הליך הפיתוח של צינור הזנה ייעודי לתינוקות ופגים.

חברת אנויז'ן מדיקל, המשווקת ומוכרת מערכות ניווט אלקטרומגנטיות מתקדמות המסייעות לצוות הרפואי המטפל בהחדרת צינור הזנה תוך גופי באופן יעיל ובטוח המונע סיכונים וסיבוכים רפואיים, מדווחת כי סיימה את הליך הפיתוח של צינור הזנה ייעודי בעל קוטר המותאם להזנת תינוקות ופגים. מיזעור החיישן הניווט ושילובו בתוך צינור הזנה ייעודי בקוטר של 2 מילימטר הינו הישג טכנולוגי משמעותי.

נכון להיום כ-50% מכלל צינורות ההזנה אשר מוחדרים לתינוקות ופגים מוחדרים בצורה לא נכונה. יצוין כי חשיבות הפתרון של אנויז'ן, המבוסס על מערכת ENvue המשמשת להחדרת צינור ההזנה לגוף בהתבסס על חיישנים ומערכת ניווט, עולה ככל שמתרבים מחקרים המצביעים על הסיכונים הכרוכים בהכנסת צינור הזנה בשיטה ה"עיוורת" שהינה השיטה הרווחת כיום לביצוע ההליך.

מערכת ENvue משמשת להחדרת צינור הזנה לגוף לצורך מתן תזונה למטופלים, בין השאר מורדמים ומונשמים, באמצעות חיישנים ומערכת ניווט. המערכת משווקת כיום ב-17 בתי חולים בארצות הברית.
כ-33 מיליון זונדות מוחדרות למטופלים בכל שנה ברחבי העולם. מאחר ולא קיימות מערכות הנחייה המסייעות לצוות המטפל בבתי החולים, למעלה מ-1.5 מיליון זונדות בשנה (כ-5%) לא מוחדרות למערכת העיכול אלא לריאה, דבר היכול להוביל לזיהום ומקרי מוות.

ד"ר דורון בסר מנכ"ל ושותף מייסד אנויז'ן מדיקל: "אנו שמחים על השגת אבן דרך מרכזית בתוכנית האסטרטגית של החברה. הליך הפיתוח של צינורות הזנה ייעודים עבור תינוקות ופגים הינו פריצת דרך עבור משפחות רבות, מחלקות תינוקות ופגים בעולם כולו. למיטב ידיעת החברה, זוהי הפעם הראשונה בה קיים פתרון הזנה בעל יכולת ניווט עבור תינוקות ופגים. אנו נמצאים בעיצומו של תהליך ההכנה לניסוי קליני בארה"ב במטרה לקבל אישור FDA להזנת תינוקות וצופים כי תוצאות הניסוי יתקבלו כבר בשנת 2022. אנו מאמינים כי מוצר זה יהווה פריצת דרך בטיפול בתינוקות ופגים."


מערכת מכשור רפואי ישראל