ראשי

aspect imaging8060

RenalSense גייסה 14 מליון דולר להרחבת קו המוצרים

MDI Expo 2019 Logo 8060

Clarity RMS, המוצר המסחרי הראשון של רנל-סנס, משמש לניטור כלייתי בטיפול נמרץ. מערכת הניטור הוכחה קלינית כבעלת יכולת זיהוי מוקדם של שינויים בתפקוד הכלייתי, איתור סיכון לפגיעה כלייתית חריפה ואף למעקב אחר יעילות הטיפול.

רנל-סנס (RenalSense), חברה המובילה בפתרונות אבחון תפקוד כליות בזמן אמת, הודיעה על גיוס 14 מיליון דולר לטובת חיזוק ההפצה של המוצר הקיים שלה, Clarity RMS, להרחבת הוולידציה הקלינית לתחומים רפואיים נוספים וכן לצורך פיתוח וקידום הדור הבא של מוצרים המבוססים על פלטפורמת החיישנים שלה. סבב הגיוס, בהובלת BlueRed Partners Fund (סינגפור), כולל מספר קרנות משפחתיות העוסקות בתחום הבריאות ובעלי מניות קיימים.

Clarity RMS, המוצר המסחרי הראשון של רנל-סנס, משמש לניטור כלייתי בטיפול נמרץ. מערכת הניטור הוכחה קלינית כבעלת יכולת זיהוי מוקדם של שינויים בתפקוד הכלייתי, איתור סיכון לפגיעה כלייתית חריפה ואף למעקב אחר יעילות הטיפול. המערכת, בעלת אישוריFDA ו- CE, מותקנת בעשרות חדרי ניתוח, יחידות טיפול נמרץ כללי ולב, במרכזי השתלה ובמחלקות קורונה במרכזים רפואיים מובילים בארה"ב, באירופה ובישראל. הדור הבא של המערכת אשר יתבסס על חיישנים המפותחים ע"י החברה, יספק נתונים אבחנתיים נוספים לגבי תפקודי כליה ואיברים חיוניים אחרים, תוך הרחבת מסגרת היישום של המערכת מעבר לטיפול נמרץ.

לחברה רשת שותפים אסטרטגים, ושותפויות הפצה הכוללת את Fresenius Medical Care (אירופה), Medline (צפון אמריקה) ו-Gloryway (סין), אותה הרחיבה בשנה האחרונה עם מפיצים חדשים במזרח אירופה, בישראל ולאחרונה גם בטייוואן , עם חברת PAHSCO.

"רנל-סנס נמצאת בחזית הדיגיטליזציה של ניטור כלייתי בזמן אמת, ומספקת לצוותי טיפול נמרץ אינדיקטור קריטי לתפקוד איברים חיוניים, אליו לא הייתה גישה בעבר", אמר ישי קליין, שותף מנהל ומייסד-שותף של BlueRed Partners. "יותר ויותר מרכזים רפואיים מובילים בארה"ב ובאירופה מאמצים את המערכת, ואנו נתמוך בצמיחת החברה בעודה מרחיבה את טווח פעילותה לאסיה ומרחיבה את קו המוצרים שלה."

"עם פרסומם לאחרונה של מאמרים קליניים המוכיחים את החשיבות של מערכת Clarity RMS בטיפול נמרץ, אנו מרחיבים את הוולידציה גם לתחומים נוספים, כגון קרדיולוגיה והרדמה, במקביל לפיתוח קו מוצרים המבוסס על החיישנים שלנו", אמר אבי קליימן, מנכ"ל RenalSense. "אנו מברכים על הצטרפותם של משקיעים חדשים, שחולקים את החזון שלנו ומבינים את חשיבותו של ניטור דיגיטלי בזמן אמת של תפקודי כליה, אשר מקנה למדד זה ערך השווה לזה של כל הסימנים החיוניים) לחץ דם, דופק וכו) בקרב חולים מאושפזים".

מערכת מכשור רפואי ישראל