ראשי

aspect imaging8060

חברת IDENTI Medical חתמה על הסכם עם רשת בתי החולים של כללית

MDI Expo 2019 Logo 8060

שלמה מתתיהו, מנכ"ל ומייסד שותף של החברה: "אנחנו פותחים את שנת 2022 עם ידיעה על הסכם חשוב מאד לחברת IDENTI".

רשת שירותי בריאות כללית חברה לחברת IDENTI להתקנת מערכות דיגטליות מתקדמות ברמה עולמית לתיעוד שתלים רפואיים באמצעות טכנולוגית עיבוד תמונה ולמידת מכונה. במסגרת ההסכם שנחתם מול ההנהלה הראשית של שירותי בריאות כללית תתאפשר התקנה של מעל 250 מערכות ב14 בתי החולים של הרשת.

חתימת ההסכם להרחבת המערכת נעשתה לאחר פיילוט ממושך הנעשה בבית החולים מאיר. IDENTI מייעדת את הפתרון החדשני לכל חדרי הניתוח וחדרי הפרוצדורות של הרשת. המערכת תאפשר לבתי החולים לשפר את בטיחות המטופל לצד שיפור משמעותי בתפעול חדרי הניתוח והפרוצדורות. לרשת ישנם 14 בתי חולים הפרוסים בכל הארץ - מחיפה והעמק בצפון ועד אילת בדרום אשר נותנים מענה לכ־7 מיליון מטופלים מדי שנה.

בשנים האחרונות בעקבות מקרים של רשלנות רפואית וסיכון חיי אדם, קיימת רגולציה מחמירה בתחום ניהול ותיעוד דיגיטלי של המשתלים הרפואיים לתיק המטופל אשר מחייב את כלל בתי החולים בארץ ובעולם ליישר קו. התקנת המערכת בבתי החולים של שירותי בריאות כללית מהווה פריצת דרך ברמה עולמית, הטמעה של המערכת תהפוך את רשת בתי החולים למתקדמת ביותר בתחום תיעוד ומעקב אחר משתלים רפואיים לתיק המטופל.

שלמה מתתיהו, מנכ"ל ומייסד שותף של החברה: "אנחנו פותחים את שנת 2022 עם ידיעה על הסכם חשוב מאד לחברת IDENTI, שמהווה הכרה ביעילות הטכנולוגית והערך המשמעותי אותו אנחנו מביאים לבתי החולים. IDENTI משקיעה בפיתוח יכולות Computer Vision ועיבוד תמונה המביאים תמונה אמיתית של המתרחש בחדרי ניתוח. וזאת לצורך שיפור התשתיות הפיננסיות והתפעוליות של בית החולים, ויתרה מכך לשפר את בטיחות המטופל במניעת מקרים העלולים לסכן את בריאותו. תודה רבה לרשת בתי החולים של שירותי בריאות כללית, על הבעת אמון ממשית."


מערכת מכשור רפואי ישראל