שוק + פיננסי

aspect imaging8060

אייסקיור קיבלה אישור FDA נוסף לשיווק מערכות החברה

MDI Expo 2019 Logo 8060

האישור ניתן לכלל מערכות החברה לטיפול בגידולים סרטניים ושפירים בכליות, בכבד ובתחומים נוספים של נוירולוגיה ואף אוזן גרון.

 

חברת אייסקיור מדיקל מדווחת כי קיבלה מה-FDA אישור לשיווק ומכירה של מערכות החברה לטיפול בגידולים סרטניים ושפירים בהתוויות ספציפיות של כליה וכבד וכן לטיפול בתחומים נוספים של נוירולוגיה ואף אוזן גרון.

האישור שקיבלה אייסקיור מתווסף לאישור ה- FDA הכללי הקיים בחברה, ומאפשר לחברה לפעול לשיווק ופרסום ולא רק למכירה, של מוצרי החברה לטיפול באינדיקציות הספציפיות החדשות, וכן מאפשר קבלת שיפוי ביטוחי.

בנוסף התקבל אישור של מערכת ה- MultySense של החברה, המתווסף לאישור שניתן בעבר למערכת ה-IceSense3. מערכת ה MultySense תאפשר טיפול באמצעות 3 מחטים בו זמנית, בשונה מהאישור שניתן למערכת ה-IceSense3 המאפשרת טיפול במחט אחת, כלומר תאפשר לטפל במספר גידולים בו זמנית, לטפל בגידולים גדולים יותר, וכן לקצר את משך זמן הטיפול.

להערכת החברה, קבלת אישור כאמור מהווה צעד משמעותי ביכולת החברה למסחר את מוצריה בשוק האמריקאי כטיפול מקובל להקפאת גידולים סרטניים בכבד ובכליות. אייל שמיר, מנכ"ל אייסקיור אמר: "אנו רואים חשיבות רבה בקבלת אישור נוסף זה. קבלת האישור תורמת ליכולת שלנו להרחיב את פעילותנו בהתוויות בהן כבר קיים שיפוי ביטוחי".

מערכת מכשור רפואי ישראל