שוק + פיננסי

aspect imaging8060

אייסקיור קיבלה אישורים רגולטוריים ברוסיה ובטאיוואן

MDI Expo 2019 Logo 8060

התקבלו אישורים רגולטוריים בטריטוריות אלו להשמדת גידולים, שפירים וסרטניים בהתוויות רבות ביניהן שד, ריאות, כליות ועצמות.

אייסקיור מדיקל, חברה ישראלית למכשור רפואי המשווקת טכנולוגיה להשמדת גידולים שפירים וסרטניים בשד ובאיברים אחרים בטיפול במרפאה ללא ניתוח באמצעות הקפאתם, הודיעה כי קיבלה אישורים רגולטוריים ברוסיה וטאיוון לשיווק ושימוש במוצר ה- ProSenseTM והמחטים (פרובים), ברוסיה ובטאיוון. בנוסף, לאייסקיור מפיצים במדינות אלו אשר עימם התקשרה בהסכמים.

האישורים הרגולטוריים, שהינם לתקופה בלתי קצובה, מאפשרים שימוש במוצרי החברה בטריטוריות כאמור, לטיפול באמצעות הקפאת גידולים שפירים וסרטניים במגוון התוויות רפואיות כגון: שד, ריאות, כליות, עצמות ועוד. על פי נתוני Globocan 2018 בשנת 2018 נוספו ברוסיה, כ-543 אלף מקרים חדשים של סרטן - מתוכם 13.2% מסרטן השד וכ-11.3% מסרטן ריאות. על פי Focus Taiwan כמעט 112 אלף איש אובחנו כחולים בסוגי סרטן שונים בטאיוון ב-2017.

לפני כשבועיים דיווחה אייסקיור על הרחבת שיתוף הפעולה עם קבוצת טרומו גם לתאילנד, נוסף על יפן וסינגפור לצורך הפצה בלעדית של מוצרי החברה בטריטוריה זו בתמורה לכ-7.2 מיליון דולר לתקופה של 6 שנים. ההסכם בתאילנד הוא בנוסף להסכמים שנחתמו עם טרומו ביפן וסינגפור, אשר מביאים יחד את מסגרת ההסכמים המינימלית לכ-20 מיליון דולר. כל אלו, מהווים צעד משמעותי נוסף במימוש האסטרטגיה העסקית של החברה להגדלת המכירות, בין היתר, באמצעות התרחבות לשווקי יעד נוספים והרחבת השימוש בטכנולוגיה של החברה.

אייל שמיר, מנכ״ל אייסקיור: ״אנו שמחים על הכניסה לשווקים נוספים תוך המשך צמיחה בפעילות העסקית. אישורים אלו מצטרפים לאישורים רגולטורים, הסכמים ועסקאות בהיקפים גדולים, בין השאר בהודו, תאילנד, סינגפור, צרפת, גרמניה ובמדינות אחרות בהם אנו יכולים לעשות שימוש בטכנולוגיה להשמדת גידולים במגוון של התוויות, אשר מגדילות משמעותית את השוק הפוטנציאלי מעבר להתרחבות הגיאוגרפית.
אנו ממשיכים במאמצי שיווק בטריטוריות נוספות, פועלים לקבלת אישורים רגולטוריים וכן להרחבת הטיפול בגידולים גם באברים נוספים."

מערכת מכשור רפואי ישראל