שוק + פיננסי

aspect imaging8060

ביו ויו מדווחת על הסכם הפצה באיחוד האמירויות

MDI Expo 2019 Logo 8060

המנכ"ל ד"ר שוויבל: "שמחים לשתף פעולה עם מפיץ במדינות המפרץ, ומקווים כי ההפצה תתרחב גם למדינות נוספות באזור".

ביו ויו, חברה ציבורית הנסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב, העוסקת במחקר ופיתוח, שיווק ומכירה של מערכות ממוחשבות לזיהוי תאים חריגים במגוון תחומים ובפיתוח בדיקות חדשות המסייעות בגילוי סרטן, מדווחת כי התקשרה עם חברת GlobalMedHub הממוקמת בדובאי בהסכם הפצה לשיווק ומכירה של מערכות ההדמיה של ביו ויו באיחוד אמירויות, בחריין ומדינות נוספות במפרץ בהתאם להתקדמות הסכמי השלום באזור.

על פי ידיעתה של ביו ויו, למפיץ רקע וניסיון בשיווק ציוד רפואי של חברות גלובאליות, הפועלות באזור. ההתקשרות בהסכם ההפצה כאמור הינה חלק מתוכניות החברה להתרחב לשווקים נוספים וליצירת מנועי צמיחה חדשים בנוסף לשווקים בהם פועלת החברה.

מערכות החברה מאושרות FDAו-CE, ומשווקות במדינות אירופה, ארה"ב, סין ומדינות אסיה אחרות. הפצת מערכות של החברה באזור מדינות המפרץ תיתן לרופאים באזור גישה למגוון חדשני ורחב של פלטפורמות הדמיה אוטומטיות, Karyotyping, FISH כמו גם ליכולות טלפתולוגיה מתקדמות המאפשרות ייעוץ מקצועי ואנליזה מרוחקת.

בהתאם לקבוע בהסכם ההפצה, תוקנה למפיץ הזכות הבלעדית לשווק, להפיץ ולמכור את המוצרים במדינות המפרץ. המפיץ יהיה אחראי לקבלת האישורים הרגולטורים הנדרשים למכירה במדינות הפרץ וכן לנקוט בפעולות שיווק ומכירה מתאימות כולל השתתפות בתערוכות, ביצוע הדגמות והכנה של חומרים שיווקיים לשוק המקומי. הסכם ההפצה הינו בלעדי ויהיה בתוקף לתקופה של 5 שנים החל ממועד החתימה וניתן להארכה לתקופה נוספת. לחברה אפשרות לבטל את ההסכם במקרה של אי עמידה ביעדי מכירות שנקבעו.

מנכ"ל ביו ויו ד"ר אלן שוויבל אמר עם פרסום דבר ההסכם כי "אנחנו מדווחים היום על הסכם משמעותי, פרי המשך הפיתוח העסקי של הנהלת החברה, התרה כל העת אחר הזדמנויות חדשות ושווקים חדשים. אנו שמחים לשתף פעולה עם מפיץ במדינות המפרץ, ומקווים כי ההפצה תתרחב גם למדינות נוספות באזור".

מנכ"ל GlobalMedHub פיטר מוסא ציין כי "מערכות Allegro ו-Accord יסייעו למומחי הרפואה במזרח התיכון לספק כלי איבחון טובים יותר, עובדה שתוביל לטיפול מותאם אישי יותר לאנשים בסיכון לסיבוכים המטולוגיים, שלפוחית שתן, חזה ומהלך היריון. ההסכם הזה הוא צעד משמעותי לקראת שאיפה זו".

מערכת מכשור רפואי ישראל