שוק + פיננסי

aspect imaging8060

איתמר מדיקל עקפה את התחזיות - ההכנסות קפצו ל-12.6 מליון דולר

MDI Expo 2019 Logo 8060

אנליסטים בוול סטריט צפו שהחברה תגיע למכירות של 11.8 מיליון דולר.

חברת המכשור הרפואי איתמר מדיקל הנסחרת בבורסה המקומית ובוול סטריט בשווי של כ-295 מיליון דולר, עקפה את התחזיות בשורה העליונה ובשורה התחתונה.

החברה מדווחת על גידול של 41% בהכנסות ברבעון השני של השנה, שהסתכמו בכ-12.6 מיליון דולר, בעוד האנליסטים צפו לה הכנסות של כ-11.8 מיליון דולר. ההפסד הנקי על בסיס non-GAAP - עמד על 20 סנט למניה, בעוד האנליסטים צפו הפסד של 29 סנט.

ההפסד התפעולי ברבעון השני של 2021 עמד על 4.6 מיליון דולר, בהשוואה ל-3.2 מיליון דולר ברבעון השני של 2020. הגידול בהפסד התפעולי נובע בעיקר מגידול בהוצאות התפעוליות.

על רקע הדוחות אומר נשיא ומנכ"ל איתמר מדיקל, גלעד גליק: "טכנולוגיית WatchPAT ממשיכה לזכות בהכרה כבטוחה ואפקטיבית לבדיקה ביתית של דום נשימה בשינה. שוק השינה בארה"ב ממשיך להיות גורם הצמיחה המשמעותי ביותר שלנו, עם צמיחה דו ספרתית כמעט בכל אזור במהלך הרבעון. בנוסף, התחלנו לראות את התועלת שבסגירת קודי השיפוי הזמני של המתחרים G-0399 שפגע ביתרון שלנו בכמה מדינות אצל קבלני מדיקייר, המכסה כ-60% ממוטבי מדיקייר, עובדה שסוללת את הדרך לעוד נתחי שוק ושיפור מהותי של המיצוב התחרותי שלנו בשוק. בעסקי השינה לקרדיולוגיה שלנו, אנו שמחים לראות כי איגוד הרופאים הקרדיולוגיים האמריקאי, ה-AHA, פרסם בפעם הראשונה הצהרה רשמית על חשיבות ניהול דום נשימה בשינה בטיפול קרדיולוגי. אנו מעודדים מאוד מההזדמנות ההולכת וגוברת שלנו להיות חלק משמעותי משוק המוערך ב-2.7 מיליארד דולר בארה"ב".

מערכת מכשור רפואי ישראל