שוק + פיננסי

aspect imaging8060

RenalSense חתמה על הסכם הפצה בסין עם Gloryway

MDI Expo 2019 Logo 8060

מערכת Clarity RMS, אשר הוכחה קלינית כיעילה באיתור מוקדם של שינויים בתפקוד הכליות ושל סיכון לפגיעה כלייתית חריפה (AKI), מותקנת במספר יחידות טיפול נמרץ במרכזים רפואיים מובילים ברחבי העולם.

RenalSense™, חברה שמתמחה באבחון תפקוד הכליות בזמן אמת, הודיעה היום על כינון הסכם הפצה עם Gloryway, חברת הפצה מובילה בסין של ציוד רפואי בתחומי הרדמה, ניהול דרכי הנשימה, ניהול טמפרטורה וניטור המטופל. Gloryway תשווק ותייצר את מערכת הניטור לטיפול נמרץ של RenalSense - ™Clarity RMS, לבתי חולים ברחבי סין.

מערכת Clarity RMS, אשר הוכחה קלינית כיעילה באיתור מוקדם של שינויים בתפקוד הכליות ושל סיכון לפגיעה כלייתית חריפה (AKI), מותקנת במספר יחידות טיפול נמרץ במרכזים רפואיים מובילים ברחבי העולם. המערכת מודדת ברציפות את תפוקת השתן של החולה ומעבירה אוטומטית נתוני זמן אמת והתראות על תנודות בזרימה כדי לאפשר התערבות מהירה, מעקב אחר יעילות הטיפול וניהול מאזן הנוזלים.
מערכת Clarity RMS משווקת באירופה, במזרח התיכון ובאפריקה על ידי חברת Fresenius Medical Care , ובצפון אמריקה על ידי חברת Medline Inc..

“אנו מקווים לשפר את רמת הטיפול בסין, הן בטיפול נמרץ כללי והן בטיפול נמרץ COVID-19, על ידי הפיכת השימוש במערכת Clarity RMS לרמת הטיפול הסטנדרטית, יחד עם Gloryway ", אמר אבי קליימן, מנכ"ל RenalSense. "עם העלות הממוצעת השנתית של AKI מעל 5.2 מיליארד דולר לפני מגפת COVID-19, ואוכלוסייה המזדקנת במהירות, הצורך באיתור וניטור טיפול מוקדם רק גדל בשוק הסיני."
"עם הכנסת RenalSense לפורטפוליו שלנו, Gloryway תגדיל עוד יותר את נוכחותה ביחידות טיפול נמרץ ותאפשר ניטור טוב יותר של חולים קריטיים", אמרה טרייסי זאנג, מנכ"לית Gloryway.

מערכת מכשור רפואי ישראל