דיווחים מהשטח

aspect imaging8060

מינויים חדשים בחברת OCON Healthcare

MDI Expo 2019 Logo 8060

חברת הסטארטאפ אוקון מינתה את אביטל גלעד מאיליי-לילי למנהלת שוק ישראל ואת ד"ר שני שני אליהו-גרוס לסמנכ"לית טכנולוגיה.

חברת אוקון הלת'קר (OCON Healthcare), העוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק התקן תוך-רחמי כדורי, המבוסס על IUB (IntraUterine Ball), פלטפורמה טכנולוגית מוגנת פטנטים אשר מאפשרת מגוון יישומים רפואיים עבור תחום בריאות האשה (פמטק FemTech) – הודיעה כי מינתה את אביטל גלעד למנהלת שוק ישראל. גלעד היא בעלת ניסיון של מעל ל-20 שנה בתפקידי מכירות ושיווק בכירים בתעשיית הפארמה. בתפקידה האחרון שימשה כמנהלת השיווק בישראל של יחידת האונקולוגיה והקרדיולוגיה בענקית הפארמה איליי-לילי ב-12 השנים האחרונות, תפקיד אשר במסגרתו הכניסה מוצרים לסל הבריאות, תמכה בהגדלת נתח השוק של החברה, ופיתחה יחסים עסקיים עם הקהילה הרפואית המובילה בתחום בארץ.

עוד מינתה אוקון את דנה רוה ארבל לסמנכ"לית הקליניקה, ואת ד"ר שני אליהו-גרוס לסמנכ"לית הפיתוח, האיכות והרגולציה. רוה ארבל היא בעלת ניסיון של מעל ל-15 שנה בתפקידי ניהול קליניקה ואסטרטגיה רגולטורית בחברות מכשור רפואי, כאשר בתפקידיה האחרונים שימשה כמנהלת קליניקה ורגולציה בחברת ביופ מדיקלובקבוצת ריינבאו מדיקל.

ד"ר אליהו-גרוס, שמונתה לתפקיד סמנכ"לית הפיתוח, האיכות והרגולציה באוקון, היא בעלת ניסיון של מעל לעשור בתפקידי ניהול בכירים בתחום פיתוח טכנולוגי, רגולציה ואסטרטגיית מוצר בתעשיית הביוטק, כאשר בתפקידיה האחרונים שימשה כסגנית נשיא וסמנכ"לית טכנולוגיה של חברת קור סיינטיפיק קריאיישנס.

מערכת מכשור רפואי ישראל