דיווחים מהשטח

aspect imaging8060

אליום מינתה את יהודית גל למועצת המנהלים

MDI Expo 2019 Logo 8060

יהודית גל היא בעלת ניסיון של 40 שנה בחברות מכשור רפואי בינלאומי, חברות פארמה והייטק, ובין היתר כיהנה גל כמנכ"לית מדטרוניק ישראל במשך 12 שנה.

אליום מדיקל סולושנס, המתמחה בטכנולוגיות זעיר פולשניות למתן פתרונות חדשניים בשווקים גדולים לצרכים קליניים להם לא קיים מענה מספק, הודיעה כי צירפה את יהודית גל ואבנר לושי לדירקטוריון החברה. גל ולושי בעלי ניסיון של עשרות שנים בניהול חברות בתחום מדעי החיים, רפואה והמכשור הרפואי ומומחיות בהשקעות וקרנות הון סיכון באמצעותו יעניקו לחברה את התמיכה המקצועית ביותר.

יהודית גל היא בעלת ניסיון של 40 שנה בחברות מכשור רפואי בינלאומי, חברות פארמה והייטק, ובין היתר כיהנה גל כמנכ"לית מדטרוניק ישראל במשך 12 שנה. בשנת 2017 מונתה לדירקטורית חברת נוביו ובמקביל מונתה לסמנכ"לית אסטרטגיה ופיתוח עסקי בחברת HM פתרונות רפואיים. לצד תפקידי מפתח, גל היא שותפה בצוות ההיגוי של "אושיה" - ארגון נשים מובילות במערכת הבריאות ומשמשת כמנטורית למנהלים בענף הבריאות. מלבד הישגיה הרבים בתחום המכשור הרפואי, הינה בעלת רקע עשיר באסטרטגיה עסקית, שיווק ופיתוח עסקי.

אבנר לושי הוא בעל ניסיון עשיר כמשקיע בתחום מדעי החיים והמכשור הרפואי. לושי משמש כיום כשותף-מנהל של קרן השקעות GIBF בהיקף של כ-100 מיליון דולר בתחום מדעי החיים ולפני כן שימש כשותף בקרן IHCV, שאחת מחברות הפורטפוליו שלה, אינמוד, הונפקה לא מכבר בנאסד"ק ונסחרת כיום בשווי של כ-1.4 מיליארד דולר. כמו כן שימש לושי כדירקטור בעל מומחיות חשבונאית ופיננסית וכיו"ר ועדות דירקטוריון במספר רב של חברות ציבוריות ופרטיות, חלק ניכר מהן בתחום מדעי החיים. לושי מכהן כיום כדירקטור בחברת בריינסויי וכיו"ר הועדה לבחינת הדוחות הכספיים ויו"ר ועדת ההשקעות בחברת רם און החזקות והשקעות, אשר לאחרונה דווח כי חברת הבת שלה, פולירם תעשיות פלסטיק, עומדת בפני הנפקה בתל-אביב בשווי של כמיליארד ש"ח.

מערכת מכשור רפואי ישראל