טכנולוגיה

aspect imaging8060

חברת Essence משיקה טכנולוגיית חיישן חדשה תחת קטגוריית Telecare

MDI Expo 2019 Logo 8060

הטכנולוגיה החדשה - MDsense מעניקה דיוק ואמינות חסרי תקדים לגילוי נפילות של אנשים מבוגרים ופגיעים.

חברת Essence משיקה את MDsense - טכנולוגיית חיישן חדשה תחת קטגוריית Telecare.

חברת Essence SmartCare , מקבוצת Essence , המובילה את גישת ה-Telecare החדשה ליצירת סביבת מחיה בטוחה יותר עבור קשישים ואנשים פגיעים, מודיעה על השקת מכשיר ה- MDsense הנותן את הפתרון הרב-ממדי הראשון לגילוי נפילות העומד לרשות נותני השירותים לגיל השלישי והסיעודי ברחבי העולם.

פתרונות גילוי הנפילה הקיימים כיום בשוק, סובלים מאי דיוקים וחוסר אמינות המהווים את נקודת התורפה הגדולה ביותר בהתמודדות עם נפילות מבוגרים. קיימת עלייה באזעקות השווא המדווחות על ידי נותני השירותים המובילים.

מחקר שביצעה חברת Essence, מצא כי פחות ממחצית מהדיירים הגרים בבתי אבות נושאים מכשירים לבישים לגילוי נפילות, מה שמגדיל באופן משמעותי את הסיכון להסתמך על טכנולוגיה לבישה לצורך ניהול נפילות.

מכשיר ה MDsense מספק הגנה מפני נפילה של מבוגרים, על ידי ניטור אירועים באמצעות חיישנים חכמים המותקנים על הקיר בלבד וללא צורך במכשירים לבישים.

MDsense מאפשר למטפלים להגיב מהר יותר לנפילות מאומתות, תוך שמירה על פרטיותו המלאה של הדייר. אין לו פונקציית וידאו או סאונד הוא פועל בצורה חלקה 24/7, אלחוטי, עובד הן בחדרים בהירים והן בכהים, עמיד למים ויכול להבדיל בין בני אדם לחיות מחמד.

המוצר נבנה על בסיס הפתרונות הדיגיטליים המתפתחים כיום. MDsense הוא חלק מפלטפורמת [email protected] של חברת Essence המעניקה פתרונות Telecare מתקדמים, עם תו תקן מאושר.

מערכת [email protected] משתמשת בבינה מלאכותית (AI) ולמידת מכונה, כדי לאסוף באופן שוטף נתונים ולהבטיח למידה מתמשכת, המאפשרת תגובה מהירה במדויק לאירועי נפילה, ניהול טוב יותר של הטיפול והתגובה ותוצאות חיוביות יותר.

ד"ר חיים אמיר, מייסד ומנכ"ל קבוצת Essence: "מערכות ניטור נפילה הקיימות בשוק מותירות את האחריות להתריע על נפילת הדייר, על המטפלים בבתי האבות והדיירים עצמם. MDsense מאפשר עצמאות והוא כל הזמן שם, מוכן לתמוך בעת הצורך ומעניק שקט נפשי אמיתי הן עבור המטפלים והן עבור הדיירים. בהשקה העולמית הזו, אנו מספקים כעת הגנה מלאה מפני נפילות בכל החדרים, מה שפתרונות ה Telecare הקלאסיים הנוכחיים אינם יכולים לספק. "

ברק כץ, מנכ"ל Essence SmartCare : "אנחנו גאים להוביל את השוק עם פריצת הדרך הזו שתעניק ללקוחות שלנו אפשרות מאד מדויקת להפוך את הדיירים לבטוחים יותר." מר כץ הוסיף: "החזון שלנו ב Essence SmartCare הוא להשתמש בטכנולוגיות כדי להפוך את החיים לטובים יותר. אנו מאמינים כי הטכנולוגיה הרב מימדית שלנו תהפוך את קירות בני הגיל השלישי החיים בדיור עצמאי או בבתי האבות לחכמים יותר, ובסופו של דבר תהפוך את הבית לבטוח יותר ותאפשר לאוכלוסיה המבוגרת ואנשים פגיעים לחיות זמן רב יותר, טוב יותר, עם פחות דאגות לנפילות שמשפיעות על החופש וההערכה העצמית שלהם.

מערכת מכשור רפואי ישראל